Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou
  • Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou
  • Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou
  • Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou
  • Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou
  • Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou
  • Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou

Boreal EH7000 - kamna krbová s troubou

INFO

  • - Výrobce: Boreal
  • - Kód výrobku: BOEH7000
  • - Dostupnost: Na skladě
22 890 Kč
Cena bez DPH: 18 917 Kč
Množství

Boreal EH7000  - krbová kamna s troubou

Moderní rohová krbová kamna s troubou a úložným prostorem na dřevo, jednoduchý elegantní čistý design. Trouba je prosklená, osazená teploměrem do 300 st. Celsia pro kontrolu teploty, trouba je ocelová s chromovaným roštem - mřížkou o velikosti 410 x 225 mm.

Jmenovitý výkon: 9 kW

Výkonový rozsah: 5 - 10 kW

Účinnost: 74 %

Vytápěcí schopnost: až 200 m3

Spotřeba dřeva: 1,8 kg/hod při jmenovitém výkonu

Rozměry celkové v x š x h: 810 mm x 782 mm x 611 mm

Rozměry topeniště š x v x h: 425 x 310 x 385 mm

Rozměry trouby š x v x h: 432 x 228 x 265 mm

Max. délka dřeva: 43 cm

Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety

Průměr kouřovodu: 150 mm

Vývod: horní

Hmotnost: cca 106 kg

 

Co představují výrobky Boreal?

Kamna řady Boreal byla vytvořena na základě více než 30 let zkušeností podle posledních trendů v designu a funkčnosti kamen a krbů za použití nejmodernějších technologií výroby a kvalitních materiálů při udržení výhodné a dostupné ceny. Všechny výrobky Boreal byly přezkoušeny a certifkovány ve státním zkušením ústavu v Brně, proto se můžete spolehnout na dodržení všech potřebných standardů kvality a účinnosti.

Materiály

Kamna Boreal jsou dvouplášťová vyrobená z kvalitní oceli s příměsí uhlíku pro delší životnost a tepelnou odolnost a stálost. Dvířka krbových kamen a celá spodní část topeniště (nejvíce namáhané části) jsou vyrobeny z kvalitní litiny. Topeniště je obložené žáruvzdornými tvarovkami české výroby (značky Promat). 

Technologie spalování

Všechna krbová kamna Boreal mají jako standard systém dvoustupňového spalování (příváděný primární, sekundární a terciární vzduch) pro vysokou účinnost spalování, nízké emise vypouštěné do ovzduší a dlouhou dobu hoření. Samozřejmostí je také systém oplachu skla vzduchem tzv. vzduchová clona, která udržuje sklo déle čisté při hoření. 

Ovládání kamen

Každý uživatel kamen Boreal jistě ocení jednoduché a pohodlné ovládání kamen pomocí jednoho táhla ve spodní části kamen. Posunem tohoto regulačního táhla dochází k nastavení  přívodu vzduchu do optimální úrovně tak, aby kamna pracovala ve zvoleném režimu. Pákové otevírání kamen je snadné a dokáže dobře utěsnit spalovací komoru.

Příslušenství zdarma

 Jako příslušenství kamen se dodává zdarma  žáruvzdorná rukavice a také grilovací mřížka, kterou lze jednoduše nasadit na rám dvířek. 

 

Certifikát